Partneri ve temsilcisi olduğumuz geleneksel ve yenilikçi İtalyan kumaş üreticilerimiz ile “MADE in ITALY” etiketi ile urun yapma ayrıcalığını ortaya koymayı ilke edinen müşterilerimize rekabetçi, yenilikçi ve yüksek kaliteli kumaşlar sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Bizi Takip Edin!

JMK TEKSTİL | www.jmk.com.tr
© 2018 Her Hakkı Saklıdır.

 

İş Ortaklarımız

Freon Srl

Mario Belucci yenilikçi kumaşlarda uzmanlaşmış, uluslararası alanda büyük ticari pazar oluşturmuş, yüksek kalitede kumaş üreticisidir.

Fratelli Balli 1948 yılından günümüze üretmiş olduğu yüksek kalite paltoluk ve ceketlik kumaşlar ile Prato tekstil endüstrisinin gurur kaynağı olmuştur.

Fortex yünlü kumaş koleksiyonlarının dünya çapındaki başarısına COTTONLAB ve OUTERWEAR kumaşları ekleyerek yenilikçi moda anlayışının öncülerindendir.

Pontetorto Pantolonluk – Ceketlik – Takımlık ve Paltoluk kumaş koleksiyonları ile yenilikçi bir anlayışa sahiptir.

Lanificio Supermoda yüksek kaliteli erkek palto ve ceketler için en iyi doğal elyaftan yapılmış düz ve desenli kumaşlar üreten bir firmadır.

Lanificio Kreative son derece rekabetçi ve modaya uygun erkek kolleksiyonları ile pazar trendlerine odaklı bir üreticidir.

O’Jersey Jarse örme kumaş konusunda tüm dünya pazarlarına yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Cipriani görünüm ve kullanım açısından özgün ve yenilikçi kolleksiyonları ile farklılık yaratan bir üreticidir.

RAFANELLI

ISEA

Lineasse çok yönlü ve pazar trendlerine uygun mevsimden mevsime değişen koleksiyonları ile yenilikçi bir anlayışa sahiptir.